sobota, 26 października 2013

Less is more!

Kolejny post z serii "im mniej, tym więcej". Dzisiaj w wersji nieco "cieplejszej". Niestety, pogoda nas nie rozpieszcza, więc musimy zaopatrzyć się w płaszcze, czapki, szaliki, które będą nam towarzyszyć jeszcze przez kilka miesięcy. Czy Wy też czasami macie ochotę wyjechać stąd gdzieś daleko, gdzie przez cały rok świeci słońce, a ludzie nie wiedzą co to jest ujemna temperatura? Ja z pewnością! Trochę się rozmarzyłam, ale powróćmy do rzeczywistości ;) Zostawiam Was z moją propozycją na codzienną, jesienną stylizację. Miłego oglądania ;)

                                                                                                         ~ ~ ~

It is the next post called "less is more". But today in "warmer" version. Unfortunately, the weather didn't "spoil" us, so we need to stock up on coats, hats, scarves. Sometimes I want to go somewhere far away, smewhere where the sun shines all year round and people didn't know which cold means. Do you have the same feeling? I little dreamed, let's get back to reality ;) I leave you with my offer on daily, autumn outfit. Enjoy! ;)


   płaszcz - RESERVED / spodnie - VILLA / t-shirt - H&M / czapka - RIVER ISLAND / buty - ZARA 

photos Nicoleta Kozuń

sobota, 12 października 2013

Today I choose minimalism.


Im mniej, tym więcej - tą zasadą kierowałam się przygotowując dzisiejszy post. Minimalizm z pewnością nie jest czymś nudnym, wręcz przeciwnie, w prostych stylizacjach również tkwi piękno ;) W myśl tej zasady ostatnimi czasy pokochałam wszystko to, co minimalistyczne. Czarny, biały, szary, to kolory, na które najczęściej zwracam uwagę. Pewnie pomyślicie, że dopadła mnie jesienna atmosfera, nie twierdzę, że nie, przyczyna nie jest mi znana ;) Jeżeli ową przyczyną jest właśnie pora roku, to nie pochłonęła mnie w 100%. Minimalizm minimalizmem, ale z nutką szaleństwa. Tak jak w dzisiejszym poście, jest nim kołnierzyk! ;)

                                                                                                                    ~ ~ ~

Less is more - my new favourite rule. Minimalism isn't boring, in the contrary, simplicity is beautiful ;) In acccordance with this rule, I loved minimalism clothes and accessories. Probably you will think that the reason is autumn, it is possible. But I haven't forgotten about a little bit of craziness, for example, collar with beads! ;)


                       koszula - VILA / spodnie - BERSHKA / torebka - MOHITO / okulary - ALDO / buty - NO NAME / pasek - TIFFI

photos Nicoleta Kozuń

niedziela, 6 października 2013

My new obsession.


Wszechobecna mania na kratę powoli dopada również mnie! Koszulę, którą widzicie na zdjęciach możecie zobaczyć zupełnie w innym wydaniu kilka postów wcześniej. Nie jest ona nowym nabytkiem, wygrzebałam ją z szafy po dłuższym czasie, lecz idealnie wpisuje się w obecne trendy ;) Dopełnieniem mojej nowej manii z pewnością byłyby spodnie w szkocką kratę. Mam nadzieję, że uda mi się takie znaleźć, ponieważ już mam pomysł na stylizację z nimi w roli głównej! ;)

                                                                                                               ~ ~ ~


Pervasive passion for chequered pattern also getting to me ;) Shirt which you can see on the photos, I dug out from my wardrobe some time ago, but it is compatible with present trends! Now, I'm looking plaid pants. It will be the pefrect complement to my wardrobe! ;)

                                koszula - BERSHKA / spódnica - H&M / torba - ZARA / bransoletka - APART

photos Nicoleta Kozuń