sobota, 18 maja 2013

Simple set.

Mimo, że na co dzień wolę styl sportowy, t-shirt, dżinsy lub kolorowe rurki i trampki, od czasu do czasu najdzie mnie ochota, żeby założyć buty na obcasie, wyciągnąć z szafy białą koszulę i stworzyć stylizację prostą, jak i elegancką i taką właśnie przedstawiam Wam poniżej. Biała koszula, czarne spodnie, kamizelka, naszyjnik, to co każda z nas powinna mieć w swojej szafie i co pozwala w bardzo łatwy sposób stworzyć elegancki look w sam raz na większe wyjścia ;)

                                                                                                          ~ ~ ~

Despite the fact that every day I prefer sporty style, t-shirt, jeans or colored trousers and sneakers, from time to time I want to wear high heels and create a simply and elegant outfit, which I present below. White shirt, black pants, a jacket, necklace, what each of us should have in our wardrobe, and what makes it very easy to create an elegant look for smart party ;)                                       spodnie, koszula - MANGO / kamizelka - RIVER ISLAND / buty - ZARA / naszyjnik - Efoxcity.com

photos Marta Mioduszewska

piątek, 10 maja 2013

Today, I chose convenience!

Dzisiejsza stylizacja jest typowo codzienna, na spacery w ciepłe dni, wycieczkę rowerową, piknik, a na pierwszy plan wysuwają się dawno przeze mnie zapomniane ogrodniczki. Przyznam się szczerze, kiedyś za żadną cenę bym ich nie ubrała, kojarzyły mi się tylko z pracą w ogrodzie, ale na szczęście to się zmieniło ;) Gdy dobierzemy do nich ciekawe dodatki, możemy stworzyć naprawdę ciekawą stylizację, a przede wszystkim wygodną! ;) Teraz wiem, że będą nieodłączną częścią mojej garderoby, szczególnie podczas wyjazdów, a w chwili obecnej poluję na jeszcze jedną parę, dżinsową ;)

                                                                                                       ~ ~ ~ 

In today's styling main role "play" dungarees. I must admit, at one time I didn't like this kind of cloth, but fortunately, I changed my mind ;) When we choose them interesting accessories, we might create a great and comfortable outfit! Now, I know that dungarees will be an integral part of my wardrobe, especially during travels. Currently, I'm looking for one, jeans pair of dungarees ;)
                                            ogrodniczki - PREZENT / T-shirt, naszyjnik - H&M / torba - BERSHKA / buty - VANS

photos Marta Mioduszewska

sobota, 4 maja 2013

Maybe a breakfast bag today?

Torba wyglądająca jak torebka śniadaniowa, hit czy kit? Trend ten wypromowany przez Jil Sander, Celine, Pradę tak szybko jak wkroczył na rynek mody, tak szybko również zdobył swoich fanów i krytyków. Mi osobiście pomysł ten przypadł do gustu ;) Wiadomo, torba Celine może być tylko moim marzeniem, lecz Zara bardzo prężnie podąża za nowościami i również ten trend wprowadzili do swoich sklepów. Długo nie musiałam się zastanawiać, gdy zobaczyłam ją w sklepie, a jej kolory przekonały mnie ostatecznie-czerwień i róż, w sam raz na wiosenne i letnie dni. Aby torebka "grała pierwsze skrzypce", postawiłam na prostotę. Biała koszula, dżinsy, ramoneska i kapelusz, a wszystko to tworzy codzienny, miejski look ;)

                                                                                                                   ~ ~ ~

Bag looks like a breakfast bag, what do you think about that? This trend is promoted by Jil Sander, Celine, Prada as soon as he entered the fashion market as quickly also won her fans and critics alike. For me, it's a great idea! ;) I know, the Celine bag may be just my dream, but Zara follows the news and introduced this trend to their stores. I like it very much, especially for colors - red and pink, perfect for spring and summer days. I opted for simplicity, because I wanted to bag dominated in this styling. White shirt, jeans, jacket and hat, all this creates a daily, urban look ;)

              koszula, ramoneska, spodnie, kapelusz - H&M / torebka - ZARA / jazzówki - VAGABOND / pierścionek - ALDO

photos Marta Mioduszewska