poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Trzymaj Fashion

W dzisiejszej stylizacji króluje dużo koloru i neonów. A wszystko to za sprawą konkursu Allegro - "Trzymaj Fashion". Do wyboru są trzy kategorie - denim, kontrast i neon. Od razu wiedziałam, jaką kategorię wybiorę. Mocne kolory to z pewnością to, czego potrzeba na polskich ulicach i to w czym czuję się dobrze o tej porze roku ;)

                                                                                                                       ~ ~ ~
In today's styling dominates a lot of color and neons. I dressed up that, because, I am taking part in the competition - "Hold Fashion" . But this is not the only reason, I love bright colors, especially at this time of year ;)

              spodnie, bransoletki - H&M / T-shirt - ZARA / marynarka - SH / buty, okulary - ALDO / czapka - PREZENT

photos Marta Mioduszewska

wtorek, 16 kwietnia 2013

Keep smiling!

Pogoda za oknem z pewnością sprzyja uśmiechom na twarzy każdego z nas ;) Sesja, którą Wam przedstawiam również wykonana jest w bardzo pozytywnym charakterze, uśmiechu i zabawy. W końcu nadeszła wiosna, jak tu się nie cieszyć ;) Dzisiejsza stylizacja także jest typowo wiosenna i dziewczęca. Jasne kolory, spódnica z falbanami i koronką, pastelowe sandały-wszystko to tworzy outfit w sam raz na ciepłe dni. Co by tu dużo mówić, nareszcie nadszedł czas na spódniczki, trampki, mix kolorów i wzorów, czyli to czego długo wyczekiwałam! ;)

                                                                                                                       ~ ~ ~

Weather outside is conducive to fun and smiling which perfectly shows this photo shoot ;) Today's styling is typical spring and charming. Bright colors, skirt with ruffles and lace, pastel sandals - all this creates a perfect outfit on a hot days. What would I say, finally it's the time for skirts, sneakers, mix of colors and patterns, which is what I waited for a long time;)
                       spódnica, pasek - ZARA / koszula - MANGO / buty - DEEZEE / naszyjnik - PREZENT / zegarek - LORUS

photos Marta Mioduszewska

środa, 10 kwietnia 2013

Hello spring?

Z pewnością tematy o nadejściu wiosny pojawiają się wszędzie i jest to już zagadnienie znane nam na co dzień, jednakże jak tu nie mówić o wiośnie skoro każdy z nas czeka na nią z niecierpliwością? Na szczęście, od kilku dni pogoda powoli przypomina wiosenną, co sprzyja wyciągnięciu z dna szafy kolorowych ubrań i łapaniu wszystkich promyków słońca! ;) W dzisiejszej stylizacji postawiłam na mocny akcent kolorystyczny, a mianowicie pomarańczowe spodnie. Dobrałam do nich mój nowy nabytek, sandały w czarno-białe wzory, które z pewnością będą mi towarzyszyć w okresie wiosennym i letnim, gdyż są bardzo wygodne i pasują do wielu stylizacji ;)

                                                                                                                     ~ ~ ~

Do you feel the coming of spring? I do! So you (like me) extend your colorful clothes from wardrobe and enjoy the sun;) I hope so, that the street will be full of colorful people with smiles on their faces ;)

                                              spodnie, T-shirt, marynarka, okulary - H&M / pasek, sandały - ZARA / zegarek - LORUS

photos Marta Mioduszewska

czwartek, 4 kwietnia 2013

Certainly, we need the sun!

Za oknami śnieg i plucha, jednym słowem ZIMA, co nie oznacza, że nasze stylizacje muszą być typowo zimowe. W dzisiejszym outficie postawiłam na szorty, aby chociaż w niewielkim stopniu przywołać wiosnę.
Miejmy nadzieję, że słoneczna pogoda zagości u nas jak najszybciej i ciepłe płaszcze i szaliki zamienimy na szorty, sukienki, a ciemne, ponure kolory, na wesołe i kolorowe neony ;)

                                                                                                           ~ ~ ~

Despite continuous snowfall, our outfits shouldn't be a typical winter. In today's stylization I choose shorts, because I want to bring in spring. I hope that in the near future the sun will settle with us and warm coats, scarfs we replace the shorts, dresses and dark, gloomy colors we replace the cheerful and colorful neons ;)
                                                 bluza, torebka - H&M / szorty - VILA / buty - NESSI / zegarek - ELIXA

photos Marta Mioduszewska