niedziela, 24 lutego 2013

A little change...

Chociaż na co dzień w moich stylizacjach królują spodnie lub legginsy, to są takie dni, kiedy mam ochotę ubrać coś bardziej kobiecego. Spódniczkę tę upolowałam na przecenach i już wiem, że był to dobry zakup. Pasuje do stylizacji codziennych jak i wyjściowych, w zależności co się do niej dobierze, a jej cena to także wielki plus ;) Myślę, że "zaprzyjaźnię" się z nią jeszcze bardziej na wiosnę. Balerinki, koszulka i zestaw gotowy ;) Lecz chwilowo niestety musimy znosić mrozy i śnieg, czy Wy też tak bardzo tęsknicie za wiosną i słońcem jak ja?

                                                                                                                          ~ ~ ~

Although every day in my stylizations pants or leggings dominated, then there are days when I want to wear something more feminine. That skirt I bought on sales and I know that it was a good choice. It fits for everyday and output outfits, depending on the additive and the price is also a big plus ;) I think I'll like it more  in the spring, ballerinas, T-shirt and the outfit is ready ;) But temporarily we must endure the cold and snow, so if you miss it this spring and the sun as I am?

                             spódniczka, torba, opaska - ZARA / koszula-MANGO /naszyjnik,pierścionek-H&M / buty-ALDO

photos Marta Mioduszewska

niedziela, 17 lutego 2013

Perfect combination.

Jak zapewne zauważyliście uwielbiam połączenie czerni z bielą, dlatego dzisiejsza stylizacja właśnie do takich należy ;) Już dłuższy czas "polowałam" na białą marynarkę, a gdy natrafiła się taka, z niewielką ilością czerni, wiedziałam, że to idealne zestawienie. Połączyłam ją ze wzorzystymi legginsami, a żeby dodać trochę elegancji dobrałam do stylizacji dużą, lakierowaną kopertówkę.

                                                                                                                           ~ ~ ~

As you probably observed I love the combination of black and white, so today's outfit consists of these two colors ;) For a long time I was looking for a white jacket so when I found this with a small amount of black, I knew that is a perfect connection. I combined it with patterned leggins and big, lacquered bag to add the styling elegance.

                         marynarka, bransoletki - H&M / legginsy - VILA / torebka - SOLAR / okulary - ALDO / buty - NESSI

photos Marta Mioduszewska

niedziela, 3 lutego 2013

Now, maybe cobalt?

Z pewnością mogę stwierdzić, że kobaltowy jest jednym z najładniejszych i najbardziej optymistycznych kolorów. Wszystkie ubrania o tej barwie niezwykle przyciągają moją uwagę, a szpilki, to istne cudo ;) W dzisiejszej stylizacji rolę główną "odgrywa" właśnie kobaltowy płaszcz, idealnie ożywiający stylizację w deszczowe, chłodne dni, jakie towarzyszą nam od pewnego czasu. Pozostała część outfitu to kolory czarne i białe, pozwalające płaszczowi wysunąć się na pierwszy plan.

                                                                                                                              ~ ~ ~

I can certainly say that cobalt is one of the nicest and most optimistic color. All the clothes of this color very attracted my attention, and high heels, it is a real miracle;) In today's styling leading role "played" just cobalt coat which perfecly adds energy in rainy, cold days. The rest of the outfit are the colors black and white, so they allow the coat shows on the foreground.

                              płaszcz-DAN HEN / spodnie, szal, czapka - H&M / koszula - MANGO / torebka - ZARA / buty - ALDO

photos Marta Mioduszewska