sobota, 27 października 2012

Colourful sneakers.

W nadchodzących dniach z pewnością nie możemy spodziewać się ocieplenia. Wręcz przeciwnie,  jesień dużymi krokami wkracza w nasze życie,  dlatego też  był to ostatni moment na założenie najwygodniejszych butów jakie istnieją,  a mianowicie trampek. Moimi ulubionymi są te kolorowe. Żółte,  zielone,  czerwone,  w zależności od tego, co chcemy z nimi skomponować. W dzisiejszej stylizacji wybrałam różnokolorowe spodnie oraz czarną,  krótką kurtkę. Dopełnieniem stylizacji jest ozdobna bransoletka oraz kolczyk z jasno różowych piórek. Zestaw w sam raz nadający się na zabiegany dzień,  kiedy to trzeba wyglądać zarówno modnie, jak i wygodnie ;)


                                                                                                                     ~ ~ ~


In the following days,  we can't expect warming for sure. Autumn enters into our lives  with big strides, so it was the last moment to wear the most comfortable shoes,  namely sneakers. My favourites are colorful. Yellow,  green or red, depending on what you want to combine with them. In today's outfit I chose colored pants and black,  short jacket. I wore a fancy bracelet and earring with light pink feathers to complete my stylization. This look perfectly fits to a busy day,  when we should look both fashionable and also comfortable ;)


                               spodnie, T-shirt, kurtka - H&M / bransoletka - RESERVED / kolczyk - ALDO / trampki - CONVERSE


piątek, 19 października 2012

Coat with studs.

Dzisiejszego dnia pogoda nas nie zawiodła. Słońce przebijające się przez chmury wraz z jesienną scenerią aż kuszą do wyjścia z domu na spacer. A jak spacer to tylko z aparatem fotograficznym! W dzisiejszej stylizacji postawiłam na elegancję i ciemne barwy. Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam płaszcz idealny. Niby prosty, elegancki, lecz delikatne ćwieki na rękawach dodają mu oryginalności. Ponadto pasuje do wszystkiego, a z czarnymi rurkami i botkami komponuje się idealnie. Dopełnieniem całej stylizacji jest ozdobny naszyjnik i jedna z moich ulubionych kopertówek, pamiętająca czasy młodości mojej mamy. Jak widać, czasem warto poszperać w szafach mam, można natknąć się na prawdziwe skarby ;)


                                                                                                                 ~ ~ ~
Today, weather didn't disappoint us. This shiny day encouraged us to go for a lovely walk, as usual with a camera! In today's look I choose elegance and dark colors. After a long search I finally found the perfect coat. Supposedly simple, elegant but delicate studs on the sleeves are adding the originality to it. What's more, it fits all, especially to black trousers and boots. The fulfillment of a whole styling is a decorative necklace and one of my favourite bag, which remembers the days of my Mum's youth. As you can see, sometimes we should rummage in our mothers' wardrobes. We might find amazing things ;)

                             płaszcz - ZARA / spodnie - VILA / T-shirt - RESERVED / biżuteria - H&M / botki, okulary - ALDO

piątek, 12 października 2012

Colourful autumn.

W dzisiejszej stylizacji postawiłam na kolory. Bordowy, jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu, w połączeniu z pomarańczem tworzą barwny zestaw, który stanowi urozmaicenie jesiennej nudy. Kto powiedział, że ta pora roku kojarzy się tylko z szarością i rutyną? Nie pozwólmy, aby monotonność wkroczyła w nasze serca, bądźmy kolorowi zarówno w środku jak i na zewnątrz :)


                                                                                                     ~ ~ ~


Today's stylization is full of colours. Burgund, one of the trendiest tone in season, combined with orange is creating colourful look, which is a great alternative from autumn boredom. Who said, that this season is always associated with gray and routine? Do not let the monotony take over our hearts! Let's be colourful both inside and outside :)

                            koszula - SH / spodnie - H&M / torba - ZARA / kolczyki - RIVER ISLAND / trampki - PREZENT

sobota, 6 października 2012

Summer, where are you?

Dzisiejszy dzień z pewnością nie należy do najładniejszych. Wiatr, deszcz, plucha. Już tęsknie za latem, słońcem i wygrzewaniem na plaży! Lecz nawet zła pogoda nie popsuje nam planów biegania po mieście z aparatem ;) W dzisiejszej stylizacji królują legginsy we wzory, które jak już mogliście zauważyć są jedną z moich ulubionych rzeczy w garderobie. Usłyszałam od pewnej osoby, że kojarzą jej się z Hawajami, dlatego też, postanowiłam założyć je właśnie dzisiaj, aby przywołać wspomnienia lata, ciepła i opalania na piaszczystej plaży. Połączyłam je z marynarką, dodając outfitowi eleganckiego stylu oraz traperami, które są niezmiernie wygodne i idealnie pasują na deszczowy, jesienny dzień.


                                                                                                    ~ ~ ~


Today is a rainy day. I miss summer, sun and lying on the beach! Fortunately, even the weather didn't spoil our plans of taking photos ;) In today's outfit dominate patterned leggins. One person told me once that these reminds her of Hawaii. So, I wore them today to bring back the memories of summer. I combinated the leggins with jacket, adding an elegant style and trappers which are very comfortable and great solution for a rainy, autumn day.
legginsy-VILA/ marynarka-SH/ T-shirt, komin-H&M/ torebka-ZARA/ naszyjnik-SOLAR/ buty-INTERSHOE/ bransoletka-APART